fbpx

Gesina Roters

Creative Partner – DAY, Нідерланди

Джезіна Ротерс народилася та виросла в Берліні, отримала ступінь магістра з Комунікаційного дизайну. Працювала в міжнародних відомих агентствах Німеччини та Нідерландів дизайнером та креативним директором до того, як створила в Амстердамі агентство DAY у 2007 році.

DAY – це незалежна агенція в Амстердамі, що спеціалізується на стратегії, брендингу та дизайні. Переважно працюють у сегментах: роздрібна торгівля, спорт, сфера дозвілля та розваг, а також зі FMCG брендами. Ключова експертність агенції у використанні фізичного простору для створення розумних проявів для брендів із використанням архітектури, інтер’єру та інноваційних phygital-підходів. Портфоліо та професійний досвід Джезіни включає роботу із великою кількістю національних та міжнародних брендів.

Джезіна захоплена розвитком просторових, графічних та цифрових медіа. Завдяки своєму сильному стратегічному мисленню, Джезіна досконало та комплексно підходить до своєї роботи, знаходячи баланс у використанні різноманітних дизайнерських рішень.

Досвід журі: Гесіна неодноразово була серед журі найрізноманітніших конкурсів креативності: ADC / OneClub, Cannes Design Lions, президент журі Eurobest: Design, Clio Award, Dutch Design Awards, Dubai Lynx, New York Festivals, Art Directors Club Netherlands, Coolest Dutch Brands та премії Creative Heroes. Вона також часто виступає на тему дизайну, як на галузевих конференціях, так і в навчальних інститутах у сфері роздрібної торгівлі та брендингу.

Фестивальні нагороди

  • Декілька нагород Red Dot, включно із перемогою в категорії Best of the Best
  • Iconic Awards, German Design Awards та ADCN Awards.

 

Навички

Опубліковано

4 Червня, 2020