fbpx

Щотижневий подкаст CIAU створюється для всіх, хто працює в сферах креативних комунікацій, маркетингу, культурних та креативних індустріях, цікавиться інноваціями та новими бізнес-підходами.

Прослухати подкаст можна за посиланням: >> 

Транскрипт із посиланнями на джерела подкасту: >> 

Creative Digest_CIAU

Всі ми перебуваємо в інфополі із незліченною кількістю новин, які охопити практично неможливо. Ми спробуємо допомогти з тим, що у нас (точніше, редакції creativity.ua) виходить достатньо непогано: виокремлювати із потоку інформації найвагоміше та доступно ділитися цією інформацію з читачем.

Втім, ми розуміємо, що чимало лонгрідів так і лишаються у списках must read, а десятки важливих новин губляться у інфопросторі. Саме тому нам захотілося зібрати в зручному форматі все те, що варте вашої уваги. Так народилася ідея креативного дайджесту Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU).

Ми не плануємо відбирати багато часу, тож за 5 хвилин спробуємо охопити актуальні новини чи статистику. Розповісти про останні кампанії, надихнути кейсами. Коротко і по суті розкажемо, що відбувається в індустріях і підкажемо, де можна прочитати детальніше те, що зацікавить саме вас. 

Сподіваємося, що ці 5 хвилин спростять вам життя і допоможуть розширити кругозір. Також будемо раді, якщо подкаст заохотить почути нові імена, компанії та проєкти. Хоча про відомих гравців ринку також розповідатимемо, адже вони нас самих надихають.

Ми активно співпрацюємо з талановитими особистостями із креативного простору, посилаємось на цікаві матеріали у ЗМІ й постійно перебуваємо у пошуку нових історій. Ми відкриті до нових знайомств – надсилайте ваші матеріали редакції CreativityUA.