fbpx

CANNES LIONS MEET UPS

з 26 червня 2019 року | Україна

Гарні новини – цього року Cannes Lions Intelligence Meet Up стає доступнішим для ширшої аудиторії представників креативних індустрій. Починаючи із 26 червня в Fedoriv Hub і впродовж всього літа партнери представництва Cannes Lions в Україні організовуватимуть зустрічі для того, щоб підводити підсумки та поділитися своїми інсайтами з Каннського фестивалю креативності. Більше спікерів, більше думок і більше сегментів індустрій. Ніяких фейків – тільки справжні враження, з вуст відвідувачів – а не бажаючих потрапити в престижну креативну тусовку. І як завжди, якість контенту гарантується тільки на офіційних заходах.

26 червня з 18:00 до 22:00  |  FEDORIV HUB

21 червня в Каннах завершився головний фестиваль креативності в світі Cannes Lions.

Вже 26 червня зустрічаємося в FEDORIV Hub, щоб переглянути найкращі кейси-переможці і обговорити ключові тренди в маркетингу, креативі та комунікаціях, які старанно виписала CEO Gres Todorchuk PR Ярослава Гресь.

Весь прибуток від продажу квитків буде доправлено в Центр «Джерело».

Більше інформації – за цим посиланням.

3 липня з 18:30 до 21:30  |  ЦХАБ 

Це виклик для всіх, хто працює з креативом та рекламою і не стоїть на місці. Це захід для тих, хто вірить у Діда Мороза….і хоче, щоб він одного разу приніс запрошення на CANNES LIONS.

Сучасні тренди у зв’язках креативу і медіа, шоу-кейси інновацій, секрети маркетингу та інсайти від топових креативних агентств. А також, що можна побачити і почути на Cannes Lions без акредитації!

А що об’єднує арт-директорів, дизайнерів, маркетологів, відеомейкерів, копірайтерів та інших представників креативної індустрії? Всі вони будуть кусати лікті, якщо не прийдуть на цю зустріч!

Захід безкоштовний для відвідувачів за умови попередньої реєстрації.

Більше інформації – за цим посиланням.

10 липня 2019 | Lightfield Productions

Якщо ви бажаєте почути поради «як вполювати лева?» – запрошуємо до нас 10 липня о 18.30 на XIV Канську сесію МАМІ.

Місце проведення: простір Lightfield Productions, вул. Польова, 21, діловий центр «Лагода» (перетин вулиць Польової та Дашавської)

Вартість участі: 400 грн. Спеціальні умови для учасників МАМІ та їх клієнтів: участь БЕЗКОШТОВНА (до 3-х чоловік від компанії)!
Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/gSEDjY7tJ6srRCn48

Липень 2019 | Київ

Професійний захід. Всі подробиці – вже найближчим часом.

З питань надання прав використання торгівельної марки міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions, Cannes Lions Representative Ukraine або використання будь-яких фото та відеоматеріалів фестивалю, організації офіційних заходів за підтримки представництва міжнародного фестивалю Cannes Lions на території України, а також надання фото та відеоконтенту, кейсів робіт переможців, будь ласка, звертайтесь до офіційного представника фестивалю, скориставшись формою зворотного зв’язку на сайті creativity.in.ua