fbpx

CREATIVE INTELLIGENCE SERIES

2021 | Київ

Creative intelligence Series – новий формат професійних зустрічей, започаткований Асоціацією Креативних Індустрій (CIAU) та медіа creativity.ua. Мета проєкту – стати місцем обміну досвідом та обговорення нагальних питань в креативних та суміжних індустріях. Оскільки тем та напрямків багато, кожен із заходів буде відрізнятися тематично. Наприклад, в рамках серії Cannes Lions Edition ми аналізуватимемо найяскравіші кейси Міжнародного фестивалю креативності та обговоримо можливості для застосування міжнародного досвіду в українських реаліях. Кожна з зустрічей в рамках Cannes Lions Edition присвячуватиметься окремому сегменту, а залучені експерти – обираються з перших ешелонів креативної еліти за актуальністю тематики та фокусом кожного конкретного заходу.

 

Серед інших заходів у серії плануються ті, що розглядають досягнення українських індустрій, особистостей, організацій. Окрім цього, проводитимуться відкриті інтерв’ю, окремі інтелектуальні сесії та брейнстормінги.

 

Загалом впродовж року заплановано десятки заходів, де поговоримо про потреби неприбуткових організацій, електронну комерцію, маркетинг, бізнес, авторське право, соціальні ініціативи, вакцинацію, культуру, толерантність, активізм тощо. Розглянемо реальні приклади того, як складні та цікаві задачі вирішуються завдяки креативним ідеям та їх якісному втіленню на прикладах найцікавіших та найефективніших українських та міжнародних кейсів.

 

Більшість заходів організовується та проводиться із залученням та/або спільно з партнерами асоціації CIAU та медіа creativity.ua.