fbpx

Young Lions Marketers Competition 2021

національний конкурс молодих маркетологів
ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ

Найпрестижніший фестиваль креативності у світі

Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions – єдине дійсно глобальне місце зустрічі представників комунікаційної та маркетингової індустрій. Щороку, близько 15 000 делегатів зі 100 країн світу відвідують виставки, майстер-класи та надихаючі семінари, що проводяться лідерами думок та знаменитостями зі всього світу. А за найпрестижнішу нагороду – змагаються майже 32 000 робіт, які оцінює авторитетне міжнародне журі складом понад 400 чоловік.

Чому маркетологу варто відвідати Cannes Lions

Безліч можливостей для навчання та натхнення, надзвичайні спікери та найактуальніші тренди.  Широкі можливості для нетворкінгу та неймовірні знайомства, доступ до всіх заходів фестивалю Cannes Lions та всіх робіт переможців.

Конкурс Young Lions Marketers Competition

 

Щороку офіційні Представництва Cannes Lions проводять відбіркові конкурси у своїй країні, щоб обрати найкращі команди учасників віком 30 років або менше, які візьмуть участь у міжнародному змаганні у Франції. Всі конкурси проводяться за правилами, ідентичними конкурсу під час Міжнародного фестивалю креативності в Каннах.

Призовий фонд Young Lions Marketers Competition складає €5,500* і формується із внесків учасників конкурсу. Вартість участі в українському відбірковому конкурсі становить 200 з команди з 2 (двох) осіб (до відома: акредитація команди на участь у Young Lions Marketers Competition у Каннах – 3,590). Саме тому, шанс для поїздки на Фестиваль 2021 року тепер є майже в кожного. У разі, якщо в категорії візьме участь менша кількість команд, ніж необхідно для формування відповідного бюджету, додаткова вартість може бути компенсована самими учасниками або спонсорами конкурсу та партнерами Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU).

* грошовий еквівалент, який надається послугами з трансферу від одного з міст України до Канн і назад, проживання та оплати вартості акредитації на участь у фестивалі Cannes Lions впродовж до 7 днів з вирахуванням адміністративних витрат, всіх комісій банку, конвертації валют. Пропозиція дійсна за умови участі у конкурсі не менше 35 команд. Якщо в відбірковому конкурсі візьме участь менша кількості команд, суму буде зменшено пропорційно до усіх витрат, включно з адміністративними; перелік послуг з забезпечення участі в конкурсі на фестивалі будуть надані на вибір переможців.

Організатор:

Організатор:

Умови конкурсу

До участі приймаються лише спеціалісти, що працюють у штаті маркетингових відділів компаній/брендів.Учасникам потрібно розробити комунікаційну стратегію для неприбуткової організації або благодійної ініціативи, яка відповідатиме маркетинговим цілям бренду та задачам замовника за брифом. Обов’язковою умовою є інтеграція запропонованого рішення в комунікаційний мікс бренду.

 

MARKETERS

Станом на 21 червня 2021 року учасникам все ще буде 30 або менше років. Команда може складатись лише з працівників маркетинг-департаменту компанії або продуктового підрозділу бренду. Всього за 24 години після брифінгу учасники мають розробити стратегію, яка опише інтеграцію запропонованого самими учасниками рішення, релевантного задачам у брифі замовника. Команди, які потраплять в шортліст, матимуть можливість презентувати свою стратегію членам журі, які оберуть переможця конкурсу.

Як потрапити на конкурс у Каннах?

1. Взяти участь в українському конкурсі

Представляти свою країну на міжнародній арені, прославитись і здобути безліч перспектив можуть лише найкращі! Український відбірковий конкурс виявляє ліпших представників.

2. Перемогти

Перемога в українському конкурсі принесе не лише визнання тут, в Україні. Команда-переможець, яку узгодять члени журі та представники Фестивалю, отримає можливість відвідати Фестиваль і взяти участь в міжнародному конкурсі в Каннах!

3. Поїхати на фестиваль у Канни

На фестивалі Cannes Lions на учасників чекатимуть 144 безсонні години куражу, 24 з яких – участь в конкурсі, 3 хвилини – займуть фото на головній креативній сцені світу! В разі перемоги, звичайно.

Зареєструватись на YMC 2021!

Інфопартнери конкурсу YMC 2020: