fbpx

Cитуація довкола COVID-19

Всі етапи локального конкурсу Young Lions Competitions Ukraine 2020 проходять ОНЛАЙН. Оскільки фестиваль Cannes Lions ПЕРЕНЕСЕНО на 2021 рік, лише переможці локального конкурсу YLC Ukraine 2020 року зможуть взяти участь в категоріях Print, Design та Film під час YLC 2021 у Каннах. Локальний конкурс YLC Ukraine 2021 відбудеться в інших категоріях. Ці категорії будуть анонсовані в грудні поточного року, в залежності від наявності вільних місць. ВАЖЛИВО: взяти участь можуть конкурсанти, яким на 22 червня 2020 року все ще буде 30 років або менше. Це максимальна дата відтермінування конкурсу – конкурс не може переноситись на більш пізні дати. Якщо переможцям локального конкурсу станом після 22 червня 2020 вже виповниться 31 рік, враховуючи обставини, їм буде дозволено взяти участь у міжнародному конкурсі YLC під час фестивалю Cannes Lions у 2021 році.

Young Lions Competitions

20-21 червня - національний конкурс молодих креаторів
РЕЄСТРАЦІЯ

Найпрестижніший фестиваль креативності у світі

Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions – єдине дійсно глобальне місце зустрічі представників комунікаційної та маркетингової індустрій. Щороку, близько 15 000 делегатів зі 100 країн світу відвідують виставки, майстер-класи та надихаючі семінари, що проводяться лідерами думок та знаменитостями зі всього світу. А за найпрестижнішу нагороду – змагаються майже 32 000 робіт, які оцінює авторитетне міжнародне журі складом понад 400 чоловік.

Національний відбірковий конкурс Young Lions Competitions 2020

Щороку офіційні Представництва Cannes Lions проводять відбіркові конкурси у своїй країні, щоб обрати найкращі команди учасників віком 30 років або менше, які візьмуть участь у міжнародному змаганні у Франції. Український конкурс проводиться за правилами, ідентичними конкурсу під час Міжнародного фестивалю креативності в Каннах.

Призовий фонд складає €5,500* для кожної команди та формується із внесків учасників конкурсу в кожній окремій категорії. Вартість участі в українському відбірковому конкурсі становить 160 з команди з 2 (двох) осіб (до відома: акредитація команди на участь у Young Lions Competitions у Каннах – 3,590). Саме тому, шанс для поїздки на Фестиваль влітку 2020 року тепер є у всіх трьох команд. У разі, якщо в категорії візьме участь менша кількість команд, ніж необхідно для формування відповідного бюджету, додаткова вартість може бути компенсована самими учасниками або спонсорами конкурсу та партнерами Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU).

* грошовий еквівалент, який надається послугами з трансферу від одного з міст України до Канн і назад, проживання та оплати вартості акредитації на участь у фестивалі Cannes Lions впродовж до 7 днів з вирахуванням адміністративних витрат, всіх комісій банку, конвертації валют. Пропозиція дійсна за умови участі у конкурсі не менше 35 команд. Якщо в відбірковому конкурсі візьме участь менша кількості команд, суму буде зменшено пропорційно до усіх витрат, включно з адміністративними;  перелік послуг з забезпечення участі в конкурсі на фестивалі будуть надані на вибір переможців.

Організатор:

Організатор:

Журі українського конкурсу

Команди переможців в кожній окремій категорії буде визначено за абсолютною кількістю балів, отриманих від журі конкурсу, до складу якого входять міжнародні експерти, серед яких неодноразові переможці фестивалів таких як RedDot, D&AD і навіть фестивалю Cannes Lions.

Категорії українського конкурсу

У 2020 році національний відбірковий конкурс пройде в 3-х категоріях. Бриф буде надано за 1 день до початку конкурсу. Якщо виникне необхідність, відео брифінг буде проведено по узгодженню з замовником – міжнародною неприбутковою організацією. Одна команда може податись на участь лише в одну з категорій, зазначених нижче. До участі приймаються співробітники рекламних агенцій, дизайн-бюро, продакшн-студій і фрілансери.

 

PRINT

Тож, тобі до 30 років (і так лишиться включно до 22 червня 2020 року включно), ти працюєш в креативних комунікаціях, твоя команда складається з 2-х людей (обидва – до 30) і ти або друга людина – копірайтер, дизайнер або арт-директор; ви працюєте на компанію, яка надає послуги в рекламно-комунікаційному сегменті, або навіть, якщо ти фрілансер – команда може взяти участь у цьому конкурсі. На конкурсі за 24 години необхідно створити рекламний макет для друку в форматі постера, макету для ЗМІ або зовнішньої реклами.

DESIGN

Станом на 22 червня 2020 року тобі все ще буде 30 або менше років, в тебе є друга людина в команді (теж віком до 30 років) і один з вас – дизайнер, арт-директор, спеціаліст сегменту візуальних комунікацій. Ти працюєш на компанію, або ти фрілансер – тобі сюди. За 24 години після брифінгу тобі треба розробити бренд-айдентику, що складається з логотипу/бренду, короткого опису того, чому запропоноване рішення відповідає задачам за брифом та короткий опис того, як таке рішення може використовуватись, адаптуватись і розвиватись.

FILM

Якщо 22 червня 2020 року тобі все ще буде 30 або менше років, в тебе є добре спрацьована команда з двох людей (друга людина – теж до 30-и) і ти продюсер, режисер, арт-директор, копірайтер або просто креатор/відеоблогер, який вміє круто знімати. Якщо ти працюєш в рекламній або digital-агенції, або в продакшн-компанії, і навіть, якщо ти працюєш на себе – ти можеш взяти участь в цьому конкурсі. Після отримання задачі за брифом, за 48 годин необхідно створити відеотвір рекламного характеру, або той, що сприяє вирішенню поставленої задачі.

Враження переможців

Участь у Young Lions Competitions – найвизначніша подія в житті молодого креатора, яка відкриває більше кар’єрних можливостей та перспектив. Всі три українські команди, яких відібрало журі, – здобули медалі Young Lions Сompetitions у 2019 році в Каннах. Читайте враження переможців категорій PRINT, DESIGN та FILM.

 

3 категорії – безліч можливостей

Нові знайомства, корисний нетворкінг, авторитетний  фідбек міжнародного журі. І головне — майже необмежений доступ до всіх заходів фестивалю Cannes Lions.

Як потрапити на конкурс у Каннах?

1. Взяти участь в українському конкурсі

Представляти свою країну на міжнародній арені, прославитись і здобути безліч перспектив можуть лише найкращі! Український відбірковий конкурс виявляє ліпших представників.

2. Перемогти

Перемога в українському конкурсі принесе не лише визнання тут, в Україні. Команда-переможець, яку узгодять члени журі та представники Фестивалю, отримає нагоду на відвідання Фестивалю та участь в міжнародному конкурсі в Каннах!

3. Поїхати на фестиваль у Канни

На фестивалі Cannes Lions на учасників чекатимуть 144 безсонні години куражу, 24 з яких – участь в конкурсі, 3 хвилини – займуть фото на головній креативній сцені світу! В разі перемоги, звичайно.

Взяти участь в YLC!

Бриф на розробку креативного рішення буде наданий міжнародною неприбутковою організацією. Крайня дата для попередньої реєстрації – 18.06.2020. Крайня дата і час для оплати реєстраційного внеску команди (еквівалент €160 в національній валюті за поточним курсом на день оплати) – 18.06.2020 до 23:59. Детальний бриф буде надіслано 19.06.2020. Того ж дня буде проведено брифінг. Всі додаткові деталі конкурсу будуть надані в листуванні за вказаною нижче адресою електронної пошти.

Інфопартнери конкурсу:

Ексклюзивний контент провайдер: