fbpx

Young Lions Competitions 2022

національний конкурс молодих креаторів
ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ

Найпрестижніший фестиваль креативності у світі

Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions – єдине дійсно глобальне місце зустрічі представників комунікаційної та маркетингової індустрій. Щороку близько 15 000 делегатів зі 100 країн світу відвідують виставки, майстер-класи та надихаючі семінари, що проводяться лідерами думок та знаменитостями зі всього світу. А за найпрестижнішу нагороду – змагаються майже 32 000 робіт, які оцінює авторитетне міжнародне журі складом понад 400 чоловік.

Національний відбірковий конкурс Young Lions Competitions 2022

Щороку офіційні Представництва Cannes Lions проводять відбіркові конкурси у своїй країні, щоб обрати найкращі команди учасників віком 30 років або молодше, які візьмуть участь у міжнародному змаганні у Франції. Український конкурс проводиться за правилами, ідентичними конкурсу під час Міжнародного фестивалю креативності в Каннах.

 

Організатор:

Організатор:

Категорії українського конкурсу

Категорії українського відбіркового конкурсу 2022 року будуть визначені в грудні 2021 року. Можливі обмеження щодо розподілу категорій по країнах пов’язані з великою кількістю учасників зі всього світу. Одна команда може податись на участь лише в одну з категорій. Під час попередньої реєстрації на конкурс YLC Ukraine 2022 можливо обрати основну та альтернативну категорії для участі. Альтернативна – використовується у разі, якщо основна категорія буде недоступною для учасників з України. До участі приймаються співробітники рекламних та PR-агенцій, digital-агенцій, працівники відділів медіапланування (окрім співробітників щі сторони бренду), дизайн-бюро, продакшн-студій і фрілансери.

 

Враження переможців

Участь у Young Lions Competitions – найвизначніша подія в житті молодого креатора, яка відкриває більше кар’єрних можливостей та перспектив. Всі три українські команди, яких відібрало журі, – здобули медалі Young Lions Сompetitions у 2019 році в Каннах. Читайте враження переможців категорій PRINT, DESIGN та FILM.

 

3 категорії – безліч можливостей

Нові знайомства, корисний нетворкінг, авторитетний  фідбек міжнародного журі. І головне — майже необмежений доступ до всіх заходів фестивалю Cannes Lions.

Як потрапити на конкурс у Каннах?

1. Взяти участь в українському конкурсі

Представляти свою країну на міжнародній арені, прославитись і здобути безліч перспектив можуть лише найкращі! Український відбірковий конкурс виявляє ліпших представників.

2. Перемогти

Перемога в українському конкурсі принесе не лише визнання тут, в Україні. Команда-переможець, яку узгодять члени журі та представники Фестивалю, отримає нагоду на відвідання Фестивалю та участь в міжнародному конкурсі в Каннах!

3. Поїхати на фестиваль у Канни

На фестивалі Cannes Lions на учасників чекатимуть 144 безсонні години куражу, 24 з яких – участь в конкурсі, 3 хвилини – займуть фото на головній креативній сцені світу! В разі перемоги, звичайно.

Зареєструватись на YLC 2022

 

Інфопартнери конкурсу YCL 2020:

Ексклюзивний контент провайдер YLC 2020: