fbpx

Young Lions Competitions 2021

національний конкурс молодих креаторів
ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ

Найпрестижніший фестиваль креативності у світі

Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions – єдине дійсно глобальне місце зустрічі представників комунікаційної та маркетингової індустрій. Щороку, близько 15 000 делегатів зі 100 країн світу відвідують виставки, майстер-класи та надихаючі семінари, що проводяться лідерами думок та знаменитостями зі всього світу. А за найпрестижнішу нагороду – змагаються майже 32 000 робіт, які оцінює авторитетне міжнародне журі складом понад 400 чоловік.

Національний відбірковий конкурс Young Lions Competitions 2021

Щороку офіційні Представництва Cannes Lions проводять відбіркові конкурси у своїй країні, щоб обрати найкращі команди учасників віком 30 років або менше, які візьмуть участь у міжнародному змаганні у Франції. Український конкурс проводиться за правилами, ідентичними конкурсу під час Міжнародного фестивалю креативності в Каннах.

Призовий фонд складає €5,500* для кожної команди та формується із внесків учасників конкурсу в кожній окремій категорії. Вартість участі в українському відбірковому конкурсі становить 160 з команди з 2 (двох) осіб (до відома: акредитація команди на участь у Young Lions Competitions у Каннах – 3,590). Саме тому, шанс для поїздки на Фестиваль влітку 2021 року тепер є у декількох команд. У разі, якщо в категорії візьме участь менша кількість команд, ніж необхідно для формування відповідного бюджету, додаткова вартість може бути компенсована самими учасниками або спонсорами конкурсу та партнерами Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU).

* грошовий еквівалент, який надається послугами з трансферу від одного з міст України до Канн і назад, проживання та оплати вартості акредитації на участь у фестивалі Cannes Lions впродовж до 7 днів з вирахуванням адміністративних витрат, всіх комісій банку, конвертації валют. Пропозиція дійсна за умови участі у конкурсі не менше 35 команд. Якщо в відбірковому конкурсі візьме участь менша кількості команд, суму буде зменшено пропорційно до усіх витрат, включно з адміністративними;  перелік послуг з забезпечення участі в конкурсі на фестивалі будуть надані на вибір переможців.

Організатор:

Організатор:

Категорії українського конкурсу

Категорії українського відбіркового конкурсу 2021 року будуть визначені в грудні 2020 року. Можливі обмеження щодо розподілу категорій по країнах пов’язані з великою кількістю учасників зі всього світу. Одна команда може податись на участь лише в одну з категорій. Під час попередньої реєстрації на конкурс YLC Ukraine 2021 можливо обрати основну та альтернативну категорії для участі. Альтернативна – використовується у разі, якщо основна категорія буде недоступною для учасників з України. До участі приймаються співробітники рекламних та PR-агенцій, digital-агенцій, працівники відділів медіапланування (окрім співробітників щі сторони бренду), дизайн-бюро, продакшн-студій і фрілансери.

 

Враження переможців

Участь у Young Lions Competitions – найвизначніша подія в житті молодого креатора, яка відкриває більше кар’єрних можливостей та перспектив. Всі три українські команди, яких відібрало журі, – здобули медалі Young Lions Сompetitions у 2019 році в Каннах. Читайте враження переможців категорій PRINT, DESIGN та FILM.

 

3 категорії – безліч можливостей

Нові знайомства, корисний нетворкінг, авторитетний  фідбек міжнародного журі. І головне — майже необмежений доступ до всіх заходів фестивалю Cannes Lions.

Як потрапити на конкурс у Каннах?

1. Взяти участь в українському конкурсі

Представляти свою країну на міжнародній арені, прославитись і здобути безліч перспектив можуть лише найкращі! Український відбірковий конкурс виявляє ліпших представників.

2. Перемогти

Перемога в українському конкурсі принесе не лише визнання тут, в Україні. Команда-переможець, яку узгодять члени журі та представники Фестивалю, отримає нагоду на відвідання Фестивалю та участь в міжнародному конкурсі в Каннах!

3. Поїхати на фестиваль у Канни

На фестивалі Cannes Lions на учасників чекатимуть 144 безсонні години куражу, 24 з яких – участь в конкурсі, 3 хвилини – займуть фото на головній креативній сцені світу! В разі перемоги, звичайно.

Зареєструватись на YLC 2021

Інфопартнери конкурсу YCL 2020:

Ексклюзивний контент провайдер YLC 2020: