fbpx

Офіційне представництво Cannes Lions в Україні приймає заявки креативних пар для участі у конкурсі eurobest Young Creatives Competition 2021. Це конкурс для молодих креаторів (для фахівців віком 30 років та молодше), який проходить в рамках фестивалю європейської креативності eurobest. Україна має можливість подати заявку на участь однієї або двох команд.

Ірина Кузнєцова, офіційна представниця Cannes Lions в Україні про фестиваль eurobest: “На фестивалі креативності eurobest нагороджують зразкові європейські креативні кампанії та непересічні рішення в ефективних маркетингових комунікаціях. Цей фестиваль організовується командою Cannes Lions і це вже своєрідний знак якості: від підбору журі та процесу оцінювання до якісної аналітики за результатами події. Все це робить фестиваль та нагороди вагомими серед міжнародної спільноти. Основна відмінність від Cannes Lions – на eurobest подають роботи виключно агенціями та організаціями Європи. Цього року всі активності фестивалю включно із конкурсом eurobest Young Creatives Competition 2021 пройдуть у digital форматі, що робить подію більш доступною. Вважаю, це чудова нагода для участі українських креаторів в конкурсі найпроривніших креативних ідей Європи і вагомий внесок в посиленні позитивного іміджу України як креативної нації”.

Що таке eurobest Young Creatives Competition 2021

Це конкурс для молодих креаторів із Європи віком 30 років та молодше. За 48 годин учасники мають розробити інтегровану кампанію за брифом від благодійного фонду/ НГО.

Що очікується від учасників

Після онлайн-брифінгу команди мають розробити: 

PDF-презентацію на 10 слайдів з описом інтегрованої кампанії:

  •     Щонайменше три медіаканали (1 соцмережа рахується як 1 медіаканал)  
  •     Приклади/візуали активностей кампанії (як діджитал, так і офлайн) 

5-ти хвилинну презентацію своїх 10 слайдів з уточненням всіх необхідних моментів (презентація проходитиме в zoom). 

Один PDF слайд-підсумок (резюме кампанії)

  •       Візуальне саммарі всієї кампанії в одному слайді. 

Кожна команда учасників буде запрошена до презентації своєї кампанії перед журі і матиме 5-ти хвилинну Q&A-сесію для обговорення роботи.  

Переможці, що отримують Бронзу, Срібло та Золото будуть оголошені в грудні під час церемонії народження eurobest.

Таймінг конкурсу 2021: 

19 листопада 13:00 GMT: Брифінг учасників.

Конкурсанти отримують бриф на імейл, а також будуть запрошені до онлайн брифінгу та Q&A сесії за участі партнера заходу – представника благодійної організації/НГО.

22 листопада 14:00 GMT: Дедлайн подачі робіт за брифом. 

24 листопада: Онлайн суддівство. Команди мають презентувати свої роботи представникам журі через Zoom. Креативні пари матимуть 5 хвилин Q&A з журі.

15 грудня: Оголошення переможців на eurobest Unwrapped live stream перед міжнародною аудиторією. Роботи, що отримають Бронзу, Срібло та Золото опублікують на сторінці фестивалю eurobest та включать до eurobest Creativity Report.

Хто може взяти участь?

Для того, щоб подати свою заявку на участь у конкурсі, учасники мають відповідати наступним вимогам:

  • Вік: 30 років і молодше (дата народження не раніше 30/11/1990);
  • Працевлаштування під час участі у конкурсі: підтвердження роботи в рекламно-комунікаційній галузі. Можуть подаватися арт-директори, бренд-менеджери, маркетологи, копірайтери, стратеги, акаунт-менеджери, PR-менеджери – всі, хто працює в креативних комунікаціях;
  • Умови участі: можливість взяти участь у конкурсі онлайн;
  • Вартість участі: 100 євро з креативної пари.

Як податися для участі?

Креативна пара (один із представників пари) має надіслати мотиваційний лист до участі (у довільній формі) із посиланням на власне портфоліо за імейл адресою [email protected]  до 10 жовтня включно. Тема листа «eurobest YCC_(прізвища креативної пари)».

Українське представництво разом із представниками рекламно-комунікаційної галузі України оберуть одну або дві креативні пари, які представлятимуть нашу країну на eurobest Young Creative Competition 2021.

До 20 жовтня буде оголошено та проанонсовано пару (и), які візьмуть участь у конкурсі. 

Із уточненнями щодо участі у конкурсі звертайтеся на [email protected].