fbpx

Всі, хто слідкував за відбірковим конкурсом молодих креаторів, пам’ятають, що за результатами голосування міжнародного журі дві команди категорії PRINT розділили перше місце, набравши порівну по 6,1 бала.

Після оприлюднення результатів, оргкомітет українського представництва Cannes Lions домовився про зустріч із обома командами для спільного вирішення питання.  За результатами нашої зустрічі від 03.05, ми прийняли спільне рішення вислати роботи команд  ”Ілля Ануфрієнко, Катерина Ануфрієнко” та  ”Ілона Слепчик, Костянтин Тищенко” на повторне голосування до представників журі категорії PRINT.

Голосування тривало із 06.05 по 09.05 включно.
В результаті ми отримали 6 відповідей у співвідношенні:
4 голоси за конкурсну роботу команди “Ілля Ануфрієнко, Катерина Ануфрієнко”
2 голоси за конкурсну роботу команди “Ілона Слепчик, Костянтин Тищенко”

Тож, команда Ілля Ануфрієнко, Катерина Ануфрієнко будуть представляти Україну на конкурсі в Каннах в категорії PRINT.

Зазначимо, що команда шукає фінансування своєї поїздки, тому якщо ви хочете підтримати молодих українських креаторів, будь ласка, зверніться до оргкомітету конкурсу на [email protected]

Ми також вітаємо команду Ілона Слепчик та Костянтина Тищенко – за вами майбутнє креативного сегменту України! Розвивайтеся та долучайтеся до YLC Ukraine 2020.

 «Українське представництво Cannes Lions дуже зацікавлене у тому, щоб наша країна була гідно представлена на міжнародному рівні. Також нам дуже хочеться, щоб нарешті українські молоді креатори здобули призові місця в Каннах. Зважаючи на високий рівень робіт учасників відбіркового YLC Ukraine 2019, у нас хороші шанси. Бажаємо успіхів нашим молодим креаторам і ще раз звертаємось до представників креативної індустрії та бізнесу із пропозицією підтримати переможців фінансово і допомогти їм із покриттям витрат на акредитації та забезпечення поїздки до Франції . Ця інвестиція буде цілком виправданою, адже саме молоді креатори можуть знайти найнеочікуваніші виграшні рішення для вашої компанії. А ще…молодих левів краще заохочувати, поки вони ще маленькі», — Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Cannes Lions в Україні.

Нагадуємо, всі роботи учасників відбіркового конкурсу можна переглянути за посиланням:  https://reklamaster.com/marketing-and-advertising/konkurs-molodih-kreatoriv-vsi-roboti/