fbpx

Кікі Хартман

Креативний директор, засновник Kiki Hartmann.

Кікі Хартман – громадянка Швеції,  жила та працювала в Швецій, Франції, Британії, а зараз продовжує свою діяльність в Нідерландах. Очолює власну брендингову та дизайн-студію в самому серці Амстердама, працює з клієнтами, які прагнуть своєю діяльністю здійснювати позитивний вплив на суспільство.

До того, як створити власну компанію, була керівником креативного відділу в Philips Consumer Lifestyle, де впроваджувала передові інновації в сфері краси та здоров’я. Була Креативним директором в BR-ND/Mountain Design, дизайн директором в VBAT та креативним директором в амстердамському офісі Interbrand. Креативні роботи Кікі  були відзначені нагородами фестивалів Mercury Excellence Awards; New York Festivals; iF Design Awards, та номіновані на D&AD Awards.

Кікі – співавтор книги “Inspired”, в якій змальовані натхненні історії створення креативних робіт від двадцяти європейських креаторів. Виступала з лекціями на тему креативного процесу, дизайну та брендингу на низці професійних конференцій, а також перед студентами університетів.

Окрім цього, як фотограф, Кікі представила виставку своїх робіт на 90 метрів² .

Професійні досягнення:

  • нагорода Mercury Excellence Awards
  • нагорода New York Festivals
  • нагорода iF Design Awards
  • номінант D&AD Awards
Навички

Опубліковано

15 Березня, 2019