fbpx

Federico Fanti

Executive Creative Director, BBDO Guerrero, Філіппіни

Понад 15 років у галузі комунікацій, продовж яких працював у великих мережевих агенціях (McCann-Erickson, Young & Rubicam, BBDO). Протягом своєї кар’єри здобув декілька вагомих відзнак (Cannes, Epica, D&AD, LIA, CLIO, Eurobest, Spikes, Art Directors Club). Після понад десяти років в Італії, переїхав до Росії, де працював виконавчим креативним директором в Young & Rubicam Moscow. Найбільшим досягненням, на думку Фанті, є те, що очолив російську команду, з якою здобув першого Каннського Лева у 2013 (загалом має 10 Левів за останні 5 років) і допоміг Young & Rubicam Moscow стати агенцією із найбільшою кількістю нагород (агенція №1 за рейтингом AKAR у 2015 році). Після 5 років в Росії долучився до BBDO Guerrero в якості Executive Creative Director.

Фанті – фотограф (його роботи представлені на 3 персональних фотовиставках), а також професор Дизайну та Арт Дирекшн. В Італії здобув ступінь магістра з комунікацій IED University та Міланського католицького університету; в Росії навчався у Британській школі дизайну в Москві.

Спеціалізується на розробці та реалізації локальних та міжнародних інтегрованих кампаній, розбудував плідні ділові відносини із низкою партнерів. У Мілані працював із брендами Algida, Coca-Cola, Mulino Bianco, Gazzetta dell Sport, Sammontana, Sauber, Sony Ericsson, Vodafone та L’Oreal. В Росії працював з NAR mobile, Land Rover, Colgate-Palmolive, Danone and Onlime. Наразі в Маніла співпрацює з Pepsi, Johnson & Johnson, Mountain Dew, Spam, Snickers, M&M’s, Pedigree.
Впродовж свої кар’єри в рекламній індустрії, також був залучений журі конкурсів ADCI (Клуб Арт директорів Італії), ADCR (Клуб Арт Директорів Росії), ADCE (Клуб Арт Директорів Європи), Tambuli Award, Ad Black Sea Festival, Red Apple Festival, New York Festival, Adfest Asia.

Фестивальні нагороди:

  • CANNES LIONS – 10 нагород, включно з Золотом, і 25 шортлістів
  • D&AD – 2 WHITE PENCILS, 1 WOOD PENCIL
  • LIA (LONDON INTERNATIONAL ADVERTISING FESTIVAL) – 2 Золота
  • EPICA ADVERTISING FESTIVAL – 5 нагород, включно з Золотом
  • CLIO FESTIVAL – 1 нагорода
  • EUROBEST FESTIVAL – 2 нагороди
  • SPIKES ASIA – 4 нагороди
Навички

Опубліковано

3 Червня, 2020