fbpx

У квітні 2019 року Офіційне Представництво Cannes Lions в Україні проведе Конкурс молодих креаторів. Це локальне змагання, під час якого здійснюється відбір на Young Lions Competitions найпрестижніший конкурс молодих креаторів у світі. Щорічний конкурс проводиться в рамках Cannes Lions International Festival of Creativity у Франції. У YLC беруть участь молоді креатори з 68 країн, які пройшли попередній локальний відбір.

Український відбірковий локальний конкурс в 2019 році пройде у трьох категоріях: Design, Print, Film. Формат традиційний для Cannes Lions: команди учасників мають виконати завдання за брифом і створити відповідну роботу за 24 години (за 48 годин для категорії Film).

Вперше під час локального конкурсу передбачено призовий фонд в розмірі €5,500* для здійснення поїздки в Канни на 66-й Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions в червні 2019 року та участь у YLC.  Призовий фонд формується із внесків учасників конкурсу. Вартість участі в українському відбірковому конкурсі цього року – €160 з команди з  2 (двох) осіб (до відома: акредитація команди на участь у Young Lions Competitions в Каннах – €3 420). Саме тому шанс для поїздки на Фестиваль влітку 2019 року тепер є майже у кожного!

*€5,500 – грошовий еквівалент, який надається послугами з трансферу від одного з міст України до Канн і назад, проживання та оплати вартості акредитації на участь у фестивалі Cannes Lions впродовж 6 днів.

Кращу команду визначить журі конкурсу, до складу якого входять українські  та міжнародні експерти, серед яких – неодноразові переможці міжнародних фестивалів, таких як RedDot, D&AD і, звичайно, Cannes Lions. Повний склад журі буде зазначено найближчим часом на сайті creativity.in.ua/ylc.  

“Як би сміливо це не звучало, але якщо креатор хоче присвятити свій професійний шлях креативним індустріям, то рано чи пізно він має відчути і пропустити через себе атмосферу, якою проникнутий фестиваль в Каннах. Саме там змінюється потік свідомості, генеруються найнеочікуваніші ідеї. Під час фестивалю змінюється навіть усталені погляди на креативну галузь. І чим раніше відбудуться ці зміни, тим більше перспектив відкриється для молодого фахівця. Тож взяти участь у Young Lions Competitions це кинути виклик собі і подивитися на креативний світ з нової, небаченої раніше сторони. Наприклад, з набережної Круазетт ;)”, Костянтин Кузнєцов, офіційний представник міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні.

Таймінг YLC:

  • 12 квітня – завершення попередньої реєстрації (реєстрація діє з 14 березня 2019)
  • 17 квітня – крайня дата оплати участі
  • 19 квітня – оприлюднення брифу
  • 19-20 квітня – проведення конкурсу в категоріях PRINT та DESIGN
  • 19-21 квітня  – проведення конкурсу в категорії FILM
  • 21 квітня – оцінювання робіт
  • 25 квітня  – оголошення результатів конкурсу

У конкурсі можуть взяти участь команди із двох осіб, серед яких фрілансери або працівники рекламних та digital-агенцій, продакшн-студій, спеціалісти сегменту маркетингових комунікацій віком до 30 років.

Ознайомитися із критеріями участі та подати заявку можна на сайті: http//creativity.in.ua/ylc

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся до робочої групи конкурсу [email protected] чи за номером +380 44 221 6131 (опція 3).