fbpx

Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions 2020 пройде з 26 по 30 жовтня 2020 року. Про це заявляють організатори на сайті Фестивалю.

Рішення було прийнято після переговорів з партнерами та після консультацій з посадовими особами у сфері охорони здоров’я, а також з адміністрацією міста Канни та владою Франції.

«Ми усвідомлюємо, що це складний час для всієї громадськості, і ми продовжуватимемо консультації з багатьма нашими партнерами щодо подальшого плану дій. Зараз ми зосереджені на плануванні Фестивалю та підготовці до нагородження робіт Левами. Це наш обов’язок — визнати поширення креативності та її внесок у розвиток людей, бізнесу та суспільства», — коментують організатори.

Нагородження робіт Левами відбудеться протягом нових дат Фестивалю. Роботи, як і раніше, будуть оцінені та нагороджені міжнародним журі. Команда Cannes Lions планує продовжити дедлайн подачі кейсів і відповідні строки реалізації кампаній, які відповідатимуть вимогам фестивалю, і наразі допрацьовує плани щодо цього. Оновлену інформацію обіцяють опублікувати незабаром.

Джерело