fbpx

Відповідаючи на  запитання учасників та вболівальників, організатори Конкурсу Молодих Креаторів YLC повідомляють:

Як і обіцяли, ми повертаємося із відповідями на ваші хвилюючі запитанняНайважливішим серед них є питання розподілу призових місць серед команд категорії PRINT. У зв’язку із тим, що деякі члени журі не встигли доопрацювати всі анкети на час другого апдейту інформації, виник технічний збій, який і відобразився в певній дезінформації з боку оргкомітету.

Протягом вихідних ми завершили перевірку всіх результатів призових та непризових місць і надаємо вам остаточні результати: https://tinyurl.com/y25clotk

Трійка команд-лідерів категорії PRINT лишається незмінною:

  • Ілля Ануфрієнко, Катерина Ануфрієнко — 6,1
  • Ілона Слепчик, Костянтин Тищенко — 6,1
  • Віка Шапкіна, Денис Левадний — 5.2

Інформацію на ресурсах Представництва та галузевих ЗМІ вже оновлено. Залишилось вирішити, яка з двох команд поїде в Канни.

Оприлюднені результати категорій DESIGN та FILM — точні та незмінні.

Коментарі журі для кожної команди будуть надіслані впродовж наступного тижня. Так само, як і буде здійснено розсилку сертифікатів.На решту індивідуальних запитань від команд надамо відповіді протягом завтрашнього дня.

Дякуємо вам за слушні та корисні питання та зауваження!Розвиваємось разом із вами.З найкращими побажаннями,команда оргкомітету Young Lions Competitions Ukraine 2019