fbpx

З 8 по 12 грудня в мережі кінотеатрів Multiplex на території України відбудеться традиційний показ кращих робіт Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions.

Організаторами показу виступають Офіційне представництво Cannes Lions в Україні та мережа кінотеатрів Multiplex.

Майже три години захоплюючих історій, весь спектр емоцій і відчуттів, які дарують нам всесвітньо відомі бренди. Виявляється, під тюбиком зубної пасти або парою кросівок захований цілий світ переживань, гумору, сліз, тривог і надій, а іноді і справжній катарсис. Але для того, щоб донести цей спектр емоцій до кожного з нас, потрібен справжній талант і майстерність. І у тих, хто створив ці хвилинні шедеври, є і те, і інше.

Каннський Лев даром не дістається. Це ознака найвищого професіоналізму та креативності, що виходить за рамки стандартів і стереотипів. Кожен з вас може переконатися в цьому особисто і зіставити свій рівень сприйняття з рівнем меседжу, спрямованого нам великими брендами і великими креаторами сучасності.

«Не буду приховувати, ми пишаємось і по-справжньому щасливі від того, що нам надане ексклюзивне право і можливість ознайомити всіх, українців, що мислять творчо і діють креативно з останніми досягненнями світової креативної думки, які пройшли найсуворіше тестування в Каннах», – повідомляє Офіційний представник Cannes Lions в Україна Костянтин Кузнєцов. «Мета роботи Представництва – інтегрувати Україну в світовій креативний процес, а першим кроком в цьому напрямку є ознайомлення української громадськості з останніми досягненнями цього процесу. Чим більше людей відвідає наші покази, тим потужнішим буде творчий імпульс, тим більше буде натхнених людей, готових творити і здійснювати творчі відкриття. Приходьте, насолоджуйтеся, надихайтеся і дійте – ось алгоритм, який ми хочемо запустити своїми показами Тижня Шедеврів».

Про дату показів і часу сеансів в різних містах України ви можете дізнатися в розкладі на сайті multiplex.ua. Там же можна замовити квитки онлайн на зручне для Вас число і сеанс.

8 грудня, 19:00 – прем’єра, Lavina Mall 
9 грудня, 19:00 – Київ (ТРЦ “SkyMall”, ТРЦ “Проспект”)
11 грудня, 19:00 – Львів
11 грудня, 19:00 – Харків
12 грудня, 19:00 – Кривий Ріг, 
12 грудня, 19:00 – Дніпро, 
12 грудня, 19:00 – Луцьк

Шедеври Cannes Lions – це не про рекламу, це – про мистецтво. Шедеври, які інші від вас приховували.