fbpx

Локальний конкурс YLC об’єднує не лише креативну молодь, а й компанії, що зацікавлені у розвитку креативних індустрій та молодих спеціалістів. Вже другий рік поспіль до конкурсу долучається Depositphotos, виступаючи ексклюзивним контент провайдером конкурсу. Партнер надає стокові зображення та відео, які можуть використовувати учасники YLC для створення своїх конкурсних робіт.

Історія Depositphotos почалася у 2009 році, сьогодні це успішний міжнародний фотобанк з бібліотекою більш ніж 150 мільйонів фотографій, відео та векторів. Компанія активно розвиває творчу спільноту з 90 000 авторів та працює з клієнтам із 192 країн світу. 

В компанії переконані, що креативність – як процес перетворення уяви у щось нове й матеріальне – притаманна всім. Тож девіз – «Твори. Це твоє» – підтримує та заохочує людей до творчості. 

“Місія Depositphotos – підтримка та розвиток міжнародної творчої спільноти. Ми раді можливості долучитися до Young Lions Competitions в рамках найвідомішого в світі фестивалю креативності Cannes Lions, підтримати молодих креаторів та стати ексклюзивним контент партнером конкурсу. Пошук нових шляхів комунікації з аудиторією, свіжі ідеї та нетривіальні рішення будуть завжди затребуваними. Якщо в наших силах допомогти цим ідеям втілитися в реальність та змінити на краще чиєсь життя, ми без вагань підтримаємо таку ініціативу”, – Анастасія Федь-Тітова, PR-менеджер Depositphotos. 

“Depositphotos – яскравий приклад того, як успішно може розвиватись український бізнес. Ми цінуємо це партнерство не лише через те, що молоді креатори можуть комфортно працювати над своїми роботами завдяки доступу до фотобанку в умовах, максимально наближених до міжнародних змагань. А й з причини, що компанія вже неодноразово демонструвала свою позицію щодо підтримки соціально вагомих проєктів та продовжує інвестувати у майбутні покоління креаторів”, – Костянтин Кузнєцов, офіційний представник фестивалю Cannes Lions в Україні, голова правління Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU). 

Компанія створила екосиситему, яка робить творчість доступною для всіх. Серед проектів фотобанку онлайн-сервіс дизайну Crello та одна з найбільших фотостудій у Східній Європі – Lightfield Productions

Depositphotos розвиває напрямок медіа та освіти, випускає онлайн-видання Bird in Flight та WAS media. Влаштовує міжнародні конференції Social Media Week Kyiv та Creative Loop. Спільно з представниками міжнародної креативної індустрії щорічно випускає дослідження про візуальні тренди та інші креативні проекти.

Depositphotos on Facebook: https://www.facebook.com/Depositphotos/

Зареєструватися до участі у конкурсах Young Lions Competitions можна до 16 червня 2020 р. включно на офіційному сайті конкурсу.