fbpx

Асоціація креативних індустрій України CIAU докладає зусиль для того, щоб розширити можливості для професійного розвитку молодих креаторів у галузі креативних комунікацій. Йдеться про організацію конкурсів Young Lions Competitions, Young Marketers Competitions, Creative Challenge, формування інфо-освітньої програми Форуму Креативних Індустрій та інших заходів у рамках Днів Креативності.

Костянтин Кузнєцов, Голова Правління CIAU, офіційний представник Cannes Lions в Україні зазначає: “Ми цінуємо те, що в основі наших рішень і проєктів лежать принципи партнерства. І особливо вдячні, що цього року із удосконаленням конкурсів YLC нам допомогли самі учасники. Окремо вдячні Віталію Капустяну та Іллі Ануфрієнко, які співпрацювали з нами на різних етапах підготовки цьогорічного конкурсу. Однак, хочемо, щоб це цінувалося не лише нами, а й спільнотою.

Тож створення комітету #YCC – закономірний крок для того, щоб перевести таку співпрацю на більш системний рівень. А найголовніше – залучити інших відповідальних та небайдужих до розвитку креативної екосистеми професіоналів, які, об’єднавшись, можуть сприяти нашій спільній меті”.

Мета комітету – сприяння розвитку внутрішнього ринку, удосконаленню та розробки нових можливостей для молодих професіоналів, висвітлення досягнень маркетингово-комунікаційного ринку та його представників в Україні та за кордоном.

Якщо вам близькі наші цінності і цілі  –  запрошуємо долучитися до комітету. Пропонуємо окреслити проблематики, які, на вашу думку, найактуальніші і потребують першочергового спільного вирішення. Висилайте свої думки на [email protected].

Якщо хочете долучитися до робочої групи комітету для того, щоб колективно працювати над вирішенням вагомих питань, і маєте мінімум 3 роки досвіду в креативних комунікаціях, присилайте свою кандидатуру та резюме на мейл [email protected]

Прийняття рішення щодо залучення до комітетів буде прийматися колективно, методом закритого голосування серед самих кандидатів. 

Переконані, що лише об’єднуючись можна рухатися вперед. А для чіткого вектора руху важливо врахувати повний спектр думок, поглядів, досвідів та історій. Ми хочемо почути ваші думки, для того, щоб наша спільна історія розвивалася впевнено і стрімко.